EZR32HG220F64R69G-C0
- Артикул производителя:
- EZR32HG220F64R69G-C0
- Производитель/Бренд:
- Silicon Labs
- Краткое описание:
- 64 KB M0+ +13/+20 DBM EZRADIOPRO
- Производитель :
- Silicon Labs
- Категория товара :
- RF Transceiver ICs
- Current - Receiving :
- 11.1mA ~ 13.7mA
- Current - Transmitting :
- 22mA ~ 93mA
- Data Rate (Max) :
- 1Mbps
- Frequency :
- 142MHz ~ 1.05GHz
- GPIO :
- 27
- Memory Size :
- 64kB Flash, 8kB RAM
- Modulation :
- 4GFSK, GFSK, GMSK, OOK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C (TA)
- Package / Case :
- 48-VFQFN Exposed Pad
- Power - Output :
- 20dBm
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- RF Family/Standard :
- Sensitivity :
- -133dBm
- Serial Interfaces :
- I²C, SPI, UART, USART, USB
- Supplier Device Package :
- 48-QFN (7x7)
- Type :
- TxRx + MCU
- Voltage - Supply :
- 1.98V ~ 3.8V