NRF24LE1-O17Q48-T
- Артикул производителя:
- NRF24LE1-O17Q48-T
- Краткое описание:
- IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 48VFQFN
- Current - Receiving :
- 12.4mA ~ 13.3mA
- Current - Transmitting :
- 6.8mA ~ 11.1mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- GPIO :
- 32
- Memory Size :
- 16kB OTP, 1kB SRAM
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 48-VFQFN Exposed Pad
- RF Family/Standard :
- General ISM > 1GHz
- Serial Interfaces :
- I²C, SPI, UART
- Supplier Device Package :
- 48-QFN (7x7)
- Voltage - Supply :
- 1.9V ~ 3.6V