R574312500
- Артикул производителя:
- R574312500
- Краткое описание:
- SP5T TERMINATED RAMSES SMA 3GHZ
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 3GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Test Frequency :
- 3GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 10.2V ~ 13V