SW3-040120RN1HF
- Артикул производителя:
- SW3-040120RN1HF
- Производитель/Бренд:
- L3 Narda-MITEQ
- Краткое описание:
- SWITCH
- Производитель :
- L3 Narda-MITEQ
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SP3T
- Features :
- Frequency Range :
- 4GHz ~ 12GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- Insertion Loss :
- 2.4dB (max)
- Isolation :
- 90dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- P1dB :
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 12GHz
- Topology :
- Reflective
- Voltage - Supply :
- 5V, 12V