ARV20N24
- Артикул производителя:
- ARV20N24
- Производитель/Бренд:
- Panasonic - ATG
- Краткое описание:
- IC RF SWITCH SPDT 18GHZ
- Производитель :
- Panasonic - ATG
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 18GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.7dB (max)
- Isolation :
- 40dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- Module, Pin Contacts
- Product Status :
- Obsolete
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Test Frequency :
- 18GHz
- Topology :
- Reflective
- Voltage - Supply :
- 24V