ADG936BRU-R-500RL7
- Артикул производителя:
- ADG936BRU-R-500RL7
- Краткое описание:
- IC RF SWITCH SPDT 2GHZ 20TSSOP
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- 2 x SPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 2GHz
- IIP3 :
- 32dBm
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.9dB
- Isolation :
- 36dB
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- P1dB :
- 16dBm
- Package / Case :
- 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
- Product Status :
- Obsolete
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- 20-TSSOP
- Test Frequency :
- 1GHz
- Topology :
- Reflective
- Voltage - Supply :
- 1.65V ~ 2.75V