R574103000
- Артикул производителя:
- R574103000
- Краткое описание:
- SP10T TERMINATED RAMSES N 8GHZ N
- Circuit :
- SP10T
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 8GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Isolation :
- 70dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Test Frequency :
- 8GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V