R574403000
- Артикул производителя:
- R574403000
- Краткое описание:
- SP10T TERMINATED RAMSES SMA 18GH
- Circuit :
- SP10T
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 18GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.7dB (max)
- Isolation :
- 55dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Test Frequency :
- 18GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V