R577113000LP
- Артикул производителя:
- R577113000LP
- Краткое описание:
- DPDT RAMSES LOW PIM N 12.4GHZ FA
- Circuit :
- DPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 12.4GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.5dB (max)
- Isolation :
- 60dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -25°C ~ 70°C
- Test Frequency :
- 12.4GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V