R577343002
- Артикул производителя:
- R577343002
- Краткое описание:
- DPDT RAMSES SMA 3GHZ LATCHING IN
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 3GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Test Frequency :
- 3GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V