MASW-011151-TR0500
- Артикул производителя:
- MASW-011151-TR0500
- Производитель/Бренд:
- MACOM Technology Solutions
- Краткое описание:
- MMIC SWITCH
- Производитель :
- MACOM Technology Solutions
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SPDT
- Features :
- DC Blocked
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 67GHz
- IIP3 :
- 52dBm
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 3dB
- Isolation :
- 33dB
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C
- P1dB :
- 27.5dBm
- Package / Case :
- 12-VFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- ISM
- Supplier Device Package :
- 12-QFN (2.25x2.25)
- Test Frequency :
- 67GHz
- Topology :
- Reflective
- Voltage - Supply :
- 3.15V ~ 3.45V