MASL-011023-TR0500
- Артикул производителя:
- MASL-011023-TR0500
- Производитель/Бренд:
- MACOM Technology Solutions
- Краткое описание:
- IC RF SWITCH SPDT 3.5GHZ 32HQFN
- Производитель :
- MACOM Technology Solutions
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 2.7GHz ~ 3.5GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.85dB
- Isolation :
- 30dB
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- 32-LQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- 32-HQFN (7x7)
- Test Frequency :
- 3.5GHz