MASW-011148-TR0500
- Артикул производителя:
- MASW-011148-TR0500
- Производитель/Бренд:
- MACOM Technology Solutions
- Краткое описание:
- MMIC SWITCH
- Производитель :
- MACOM Technology Solutions
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SPDT
- Features :
- Single/Dual Line Control
- Frequency Range :
- 20GHz ~ 44GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 1.3dB
- Isolation :
- 38dB
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- 22-UFQFN Exposed Pad
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- Supplier Device Package :
- 22-PQFN (3x4)
- Test Frequency :
- 41GHz