MASW-011041-TR0500
- Артикул производителя:
- MASW-011041-TR0500
- Краткое описание:
- IC RF SWITCH SP3T 1GHZ 20HQFN
- Circuit :
- SP3T
- Features :
- Frequency Range :
- 50MHz ~ 1GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.5dB
- Isolation :
- 40dB
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- 20-LQFN Exposed Pad
- Supplier Device Package :
- 20-HQFN (9x9)
- Test Frequency :
- 1GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 100V