R570313000
- Артикул производителя:
- R570313000
- Производитель/Бренд:
- Radiall USA, Inc.
- Краткое описание:
- SP2 R S3 F 28 P
- Производитель :
- Radiall USA, Inc.
- Категория товара :
- RF Switches
- Circuit :
- SPDT
- Features :
- Frequency Range :
- 0Hz ~ 3GHz
- IIP3 :
- Impedance :
- 50Ohm
- Insertion Loss :
- 0.15dB (max)
- Isolation :
- 80dB (min)
- Mounting Type :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- P1dB :
- Package / Case :
- Module, SMA Connectors
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 3GHz
- Topology :
- Voltage - Supply :
- 24V ~ 30V