84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0
- Артикул производителя:
- 84-CBSFPDVD-1.0X3.5X1.0
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 1.000" (25.40mm)
- Length - Overall :
- 3.500" (88.90mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)