84-CBSFDV-4.5X5.75X1.25
- Артикул производителя:
- 84-CBSFDV-4.5X5.75X1.25
- Краткое описание:
- RF SHIELD 4.5" X 5.75" T/H
- Height - Overall :
- 1.250" (31.75mm)
- Length - Overall :
- 5.750" (146.05mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 4.500" (114.30mm)