83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
- Артикул производителя:
- 83-CBSFSV-4.0X6.5X0.8
- Краткое описание:
- RF SHIELD 4" X 6.5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 6.500" (165.10mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 4.000" (101.60mm)