53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
- Артикул производителя:
- 53-CBSFSV-1.25X2.25X0.55
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1.25" X 2.25" T/H
- Height - Overall :
- 0.550" (13.97mm)
- Length - Overall :
- 2.250" (57.15mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.250" (31.75mm)