49-CBSF-5.0X6.5X0.4
- Артикул производителя:
- 49-CBSF-5.0X6.5X0.4
- Краткое описание:
- RF SHIELD 5" X 6.5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 6.500" (165.10mm)
- Width - Overall :
- 5.000" (127.00mm)