44-CBSFN-2.0X5.0X0.75
- Артикул производителя:
- 44-CBSFN-2.0X5.0X0.75
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2" X 5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.750" (19.05mm)
- Length - Overall :
- 5.000" (127.00mm)
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)