42-CBSFNDV-1.5X4.75X0.4
Артикул производителя:
42-CBSFNDV-1.5X4.75X0.4
Краткое описание:
RF SHIELD 1.5" X 4.75" T/H
Height - Overall :
0.400" (10.16mm)
Length - Overall :
4.750" (120.65mm)
Ventilation :
Vent Holes in Pattern
Width - Overall :
1.500" (38.10mm)