42-CBSFNDV-1.0X1.0X0.4
- Артикул производителя:
- 42-CBSFNDV-1.0X1.0X0.4
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1" X 1" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 1.000" (25.40mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)