24S-CBSF-4.0X6.0X0.625
- Артикул производителя:
- 24S-CBSF-4.0X6.0X0.625
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- RF SHIELD 4" X 6" THROUGH HOLE
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.625" (15.88mm)
- Length - Overall :
- 6.000" (152.40mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 4.000" (101.60mm)