24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2
- Артикул производителя:
- 24-CBSFSV-0.75X1.75X0.2
- Краткое описание:
- RF SHIELD 0.75" X 1.75" T/H
- Height - Overall :
- 0.200" (5.08mm)
- Length - Overall :
- 1.750" (44.45mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)