23-CBSFNSV-1.5X2.5X0.25
- Артикул производителя:
- 23-CBSFNSV-1.5X2.5X0.25
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1.5" X 2.5" T/H
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 2.500" (63.50mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)