20-CBSFSV2-0.75X1.25X0.25
- Артикул производителя:
- 20-CBSFSV2-0.75X1.25X0.25
- Краткое описание:
- RF SHIELD 0.75" X 1.25" SMD
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 1.250" (31.75mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)