44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75
- Артикул производителя:
- 44-CBSANDVD-2.25X4.5X1.75
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2.25" X 4.5" T/H
- Height - Overall :
- 1.750" (44.45mm)
- Length - Overall :
- 4.500" (114.30mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.250" (57.15mm)