21L-CBSA-5.0X5.5X0.225
Артикул производителя:
21L-CBSA-5.0X5.5X0.225
Производитель/Бренд:
Leader Tech Inc.
Краткое описание:
RF SHIELD 5" X 5.5" SMD T/H
Производитель :
Leader Tech Inc.
Категория товара :
RF Shields
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
5.500" (139.70mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
5.000" (127.00mm)