82-CBSASV-3.75X6.5X0.8
- Артикул производителя:
- 82-CBSASV-3.75X6.5X0.8
- Краткое описание:
- RF SHIELD 3.75" X 6.5" T/H
- Height - Overall :
- 0.800" (20.32mm)
- Length - Overall :
- 6.500" (165.10mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 3.750" (95.25mm)