20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
- Артикул производителя:
- 20S-CBSADV-2.0X4.5X0.35
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2" X 4.5" SMD
- Height - Overall :
- 0.350" (8.89mm)
- Length - Overall :
- 4.500" (114.30mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)