56-CBSASV-2.25X3.5X0.65
- Артикул производителя:
- 56-CBSASV-2.25X3.5X0.65
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2.25" X 3.5" T/H
- Height - Overall :
- 0.650" (16.51mm)
- Length - Overall :
- 3.500" (88.90mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 2.250" (57.15mm)