54-CBSASV-0.75X2.75X0.5
- Артикул производителя:
- 54-CBSASV-0.75X2.75X0.5
- Краткое описание:
- RF SHIELD 0.75" X 2.75" T/H
- Height - Overall :
- 0.500" (12.70mm)
- Length - Overall :
- 2.750" (69.85mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)