84NH-CBSA-3.5X5.0X0.8
Артикул производителя:
84NH-CBSA-3.5X5.0X0.8
Производитель/Бренд:
Leader Tech Inc.
Краткое описание:
RF SHIELD 3.5" X 5" THROUGH HOLE
Производитель :
Leader Tech Inc.
Категория товара :
RF Shields
Height - Overall :
0.800" (20.32mm)
Length - Overall :
5.000" (127.00mm)
Mounting Type :
Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.500" (88.90mm)