23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
- Артикул производителя:
- 23-CBSASV-1.25X1.75X0.3
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1.25" X 1.75" T/H
- Height - Overall :
- 0.300" (7.62mm)
- Length - Overall :
- 1.750" (44.45mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 1.250" (31.75mm)