42-CBSA-1.5X6.0X0.4
- Артикул производителя:
- 42-CBSA-1.5X6.0X0.4
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1.5" X 6" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 6.000" (152.40mm)
- Width - Overall :
- 1.500" (38.10mm)