25-CBSA-0.75X5.5X0.225
- Артикул производителя:
- 25-CBSA-0.75X5.5X0.225
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- RF SHIELD 0.75" X 5.5" SMD T/H
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.225" (5.72mm)
- Length - Overall :
- 5.500" (139.70mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount, Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 0.750" (19.05mm)