25-CBSA-0.75X4.5X0.225
Артикул производителя:
25-CBSA-0.75X4.5X0.225
Производитель/Бренд:
Leader Tech Inc.
Краткое описание:
RF SHIELD 0.75" X 4.5" SMD T/H
Производитель :
Leader Tech Inc.
Категория товара :
RF Shields
Height - Overall :
0.225" (5.72mm)
Length - Overall :
4.500" (114.30mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
0.750" (19.05mm)