23-CBSA-3.25X3.75X0.25
Артикул производителя:
23-CBSA-3.25X3.75X0.25
Производитель/Бренд:
Leader Tech Inc.
Краткое описание:
RF SHIELD 3.25" X 3.75" SMD T/H
Производитель :
Leader Tech Inc.
Категория товара :
RF Shields
Height - Overall :
0.250" (6.35mm)
Length - Overall :
3.750" (95.25mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
3.250" (82.55mm)