23-CBSA-2.75X3.25X0.25
Артикул производителя:
23-CBSA-2.75X3.25X0.25
Производитель/Бренд:
Leader Tech Inc.
Краткое описание:
RF SHIELD 2.75" X 3.25" SMD T/H
Производитель :
Leader Tech Inc.
Категория товара :
RF Shields
Height - Overall :
0.250" (6.35mm)
Length - Overall :
3.250" (82.55mm)
Mounting Type :
Surface Mount, Through Hole
Product Status :
Active
Type :
Shield, 2-Piece
Ventilation :
Non-Vented
Width - Overall :
2.750" (69.85mm)