23-CBSA-2.75X3.0X0.25
- Артикул производителя:
- 23-CBSA-2.75X3.0X0.25
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2.75" X 3" SMD T/H
- Height - Overall :
- 0.250" (6.35mm)
- Length - Overall :
- 3.000" (76.20mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount, Through Hole
- Width - Overall :
- 2.750" (69.85mm)