40X-CBSSV-3.25X4.0X0.48
- Артикул производителя:
- 40X-CBSSV-3.25X4.0X0.48
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- RF SHIELD 3.25" X 4" SMD
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.480" (12.19mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Product Status :
- Active
- Type :
- Cover
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 3.250" (82.55mm)