20X-CBSSV-3.0X4.0X0.185
- Артикул производителя:
- 20X-CBSSV-3.0X4.0X0.185
- Краткое описание:
- RF SHIELD 3" X 4" SURFACE MOUNT
- Height - Overall :
- 0.185" (4.70mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Ventilation :
- Vent Holes in Pattern
- Width - Overall :
- 3.000" (76.20mm)