14R-CBSA-3.0X5.5X0.6
- Артикул производителя:
- 14R-CBSA-3.0X5.5X0.6
- Производитель/Бренд:
- Leader Tech Inc.
- Краткое описание:
- RF SHIELD 3" X 5.5" THROUGH HOLE
- Производитель :
- Leader Tech Inc.
- Категория товара :
- RF Shields
- Height - Overall :
- 0.600" (15.24mm)
- Length - Overall :
- 5.500" (139.70mm)
- Mounting Type :
- Through Hole
- Product Status :
- Active
- Type :
- Shield, 2-Piece
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 3.000" (76.20mm)