14R-CBSA-2.5X4.0X1.5
- Артикул производителя:
- 14R-CBSA-2.5X4.0X1.5
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2.5" X 4" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 1.500" (38.10mm)
- Length - Overall :
- 4.000" (101.60mm)
- Width - Overall :
- 2.500" (63.50mm)