49L-CBSA-1.0X3.5X0.4
- Артикул производителя:
- 49L-CBSA-1.0X3.5X0.4
- Краткое описание:
- RF SHIELD 1" X 3.5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 3.500" (88.90mm)
- Width - Overall :
- 1.000" (25.40mm)