44-CBSA-2.0X2.5X0.4
- Артикул производителя:
- 44-CBSA-2.0X2.5X0.4
- Краткое описание:
- RF SHIELD 2" X 2.5" THROUGH HOLE
- Height - Overall :
- 0.400" (10.16mm)
- Length - Overall :
- 2.500" (63.50mm)
- Ventilation :
- Non-Vented
- Width - Overall :
- 2.000" (50.80mm)