RFM219SW-433S1
- Артикул производителя:
- RFM219SW-433S1
- Производитель/Бренд:
- RF Solutions
- Краткое описание:
- RF RCVR FSK/GFSK 433MHZ MODULE
- Производитель :
- RF Solutions
- Категория товара :
- RF Receivers
- Antenna Connector :
- Applications :
- General Purpose
- Current - Receiving :
- 5.9mA
- Data Interface :
- SPI
- Data Rate (Max) :
- Features :
- Frequency :
- 433MHz
- Memory Size :
- Modulation or Protocol :
- FSK, GFSK, OOK
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Obsolete
- Sensitivity :
- -114dBm
- Supplier Device Package :
- Module
- Voltage - Supply :
- 1.8V ~ 3.6V