WB-RS485-24HP-A
- Артикул производителя:
- WB-RS485-24HP-A
- Производитель/Бренд:
- Datawave LLC
- Краткое описание:
- 2.4 GHZ 63MW WIRELESS BRIDGE RS4
- Производитель :
- Datawave LLC
- Категория товара :
- RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 115.2kbps
- Features :
- Frequency :
- 2.4GHz
- Function :
- Transceiver
- Interface :
- RS-485
- Modulation or Protocol :
- ISM
- Power - Output :
- 63mW