CN4490-1000
- Артикул производителя:
- CN4490-1000
- Производитель/Бренд:
- Laird Connectivity Inc.
- Краткое описание:
- TXRX ETH 900MHZ 1W W/ANT & PS
- Производитель :
- Laird Connectivity Inc.
- Категория товара :
- RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units
- Applications :
- General Purpose
- Data Rate (Max) :
- 115.2kbps
- Features :
- 1 ConnexNet Ethernet Transceiver
- Frequency :
- 902MHz ~ 928MHz
- Function :
- 2 Transceivers
- Interface :
- RJ-45
- Modulation or Protocol :
- FHSS, FSK
- Power - Output :
- 1000mW